uzun mesajlar

Posted by en güzel sözler | Posted in , | Posted on 10:17

» Seviyorum Derken Aslında gözlerine Bakıp Gözlerinin ışığındaki o mahsumiyette boğuLmak istiyorum.

» Yazılarım Seni ANlatırken 4 DUvar Arasında HayaLine Şarkılar Söylemeyi öğrendim Hasretinle Aşk Şarkıları Şiirleri Yazmasını Öğrendim.

» Kimseye Senin Kadar Bağlı OLmadım, Hayattan Bağlarımı Koparttığım San Sen hayata Bağladın beni bebeğim.

» Gecenin her saati sana şiirler yazıyorum, sana yazdığım şiirleri hayaline okuyorum resmine bakıyorum ve senin için ağlıyorum.

» Kimseye Sana Verdiğim Değeri Vermedim hayata hep Senin için Baktım, Artık Hayata Bakmaktan yoruldum geL ne olur.

» Yaşadığım Anıları Atamam bir kenara sevgi dolu maziilerimizi unutamam asLa Sen Geri Gelmesende Hayatıma ben hep Seninle bakıcam geleceğe inadına.!

» Hayatımda Yaşamak için ne Kaldı Diye Sorsalar Sen derim Sevilmek için neyin var Deseler Sana Beslediğim Saf ve temiz Duygularım Var Derim Aşkım!

»Gülüşünle gözlerime bakışınla hayatıma örnek oldun. sevdim seni 1 kere ayrılık görmesin ellerimiz delicesine seviyorum seni, sensiz oLamam’ki!

» Acılarla Tutuştuğum gecelerde Fotoğraflarınla Avundum Sevinçten Ağladığım Gün Ellerini Tutmak Ve gözlerine Fotoğraflarda Sana Baktığım Gibi Bakmak iStiyorum Ne OLursun Gel.

» Kahramanları Sevenler Yaratır hayatlarında, Sen benim Kahramanım Oldun Bu hayatta Asla Kötü roL Oynama Hayatımda Aşığım ben Sana!

» Yaşanacak Çok Güzel bir hayat Var karşımızda hadi! tut Ellerimi Bakmadan geriye YürüyeLim Sen Ve BEN Şimdi Tam Zamanı Aşkım Hadi!

» Bir Nazın yeter Bana Birde Sevgin yeter Seninle oLan Dünyama, Nazına ölürüm Sevginle mutLu oLurum güLüm Seni Seviyor Bu GönüL Sensiz Değersizim.

» Kimseye Sevgimi Anlatmam Birdaha Nazara, Göze Gelmek istemiyorum Aşkımla! Seni Seviyorum Unutma Bunu Asla! Ben Senin için Aşkımı Roman Yaptım Bu Dünyaya!.

» Hadi bak Gözlerime! hadi Seni Seviyorum De! Hadi Tut Ellerimi! Bırakma Beni! Cesaretin yokmu Saygın Yokmu Aşkımıza! Seviyorum Seni Ebedi Bunu Aslan Unutma! Hadi Gel! Gidelim Sevgi Yolunda!

Comments Posted (0)

Yorum Gönder