süper sözler

Posted by en güzel sözler | Posted in , | Posted on 15:00

» Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara. Bir cana hasret, bilmezler.

» Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan rüyalarıma bile girme sakın nolursun unutmak doğanın en güzel armağanı insana. Biliyorsun seninde son armağanın unutulmak!

» Aşk bir bedende iki ruh,dostluk iki bendende bir ruhtur,bana unutmayı ve unutulmanın acısını öğrettiler ama seni bana unutturmayı asla öğretemediler.

» Piyasada degilim,PrensipLerim yoktur Ama Seviyesiz degiLim.Kuralları Sevmem ama yersiz yere çignedigim qörüLmemistir.Kinci degiLim Ama unutmam.Sefkat gösteririm ama sımartmam.DaLga geçerim ama kırmam.Ciddiye aLırım ama kapıLmam.Huzur veririm Ama Söz vermem.Sahip olurum ama ait olmam

» Çöldeki Tek Göl Olsan Bile Seni Yaşatmak İçin Hergün Ağlarım !

» Bir silahım olsaydı bir silahım; yoksulluğu şakağından,kaybetmeyi kalbinden,yalnızlığı sensizliği alnından ,alnının tam ortasından vururdum,Bir kerecik söyle demiştin söyleyememiştim hani, işte şimdi söylüyorum SENİ SEVİYORUM!

» Aşktı o! Değiştiren tüm gecelerimi Aşktı o! Beni durup durup yenileyen Oydu, duygulu yapan hoyrat ellerimi Oydu, doludizgin gidişime dur diyen.

» Belki birgün dikenler kanatacak ellerinizi,belki serseri bir kurşun deşiverecek yüreğinizi, beLki birgün öLüm kapınızı çalıverecek apansız, Ama ne siz eLLerinizi çekecek dikenLerden, nede ben. Ne siz korkacaksInIz geceLerden, ne de ben. Ne siz vazgeceksiniz bu kavgadan nede ben!

» Aklıma yar gelir feleğim şaşar,öyle bir hasretki içimden Taşar,Bu gönül En fazla 3 Gece yaşar,EceLe Bırakma gel al Canımı,kimseye Bırakma Sen al Canımı

» Bu masalar boş kalmaz gidenin yeri dolar. Bu vazolara birşey olmaz yaLniz cicekLer solar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebileceği bir dost arar. Taşin kalbi yoktur ama onu bile yosun sarar.

Comments Posted (0)

Yorum Gönder